Skúsenosti s Gou Gong prístrojom ® (TDP lampa)

Vážené dámy a vážení páni,
chcel by som Vám opísať moju „cestu utrpenia“. Na jeseň roku 1999 ma začalo bolieť v dôsledku dlhšej telesne namáhavej práci predlaktie. Nakoniec to bolo tak zlé, že som už nemohol pokračovať v práci a potreboval som lekárske ošetrenie, ktoré bolo hlavne prostredníctvom vtierania masti. V októbri 2006 ma opäť začalo bolieť predlaktie. Pichavú bolesť som pociťoval dokonca aj len pri vytlačení zubnej pasty. Vďaka náhode som našiel o 2 mesiace neskôr na internete originálnu TDP-lampu, ktorú som si objednal. Pritom som si spomenul aj na moju mamu (86 rokov), ktorá má stále bolesti v kolene a tým má problémy s chôdzou. Keď ste mi v januári 2007 TDP-lampu dodali, začal som denné 30-minútové ošetrovanie. Po týždni citeľne ustúpili bolesti v predlaktí. Moja mama mi ukázala, ako sa jej dá oveľa lepšie ohnúť koleno, čo jej predtým spôsobovalo problémy. Po ďalšom týždni som už opäť mohol vykonávať fyzickú prácu. Dokonca som mohol opäť denne cvičiť kľuky, čo predtým nebolo možné. Moju mamu prestali bolieť kolená a ona môže opäť normálne chodiť.

Pred cca 3 týždňami som mal mierne bolesti v dolnej časti chrbta. Pravdepodobne to vzniklo pri dlhšom zohýnaní sa v záhrade. Stačilo jedno 30-minútové ošetrenie s TDP-lampou a večer som už necítil žiadne bolesti.
Nedávno moja mama prechladla a dostala silnú nádchu. Už po prvom ošetrení s TDP-lampou pocítila silnú reakciu. Mala dojem, ako keby sa všetko uvoľnilo. Po troch dňoch liečby s TDP-lampou cítila už len slabé náznaky nádchy. Je to skutočne zázračná lampa, ktorá je na nezaplatenie.
Peter Seifert, Cheminitz (20.03.2007)

Liečiteľka Rötheli -Theiler, Emmenbrucke, Švajčiarsko
Moje pacientky sú absolútne spokojné s originálnou TDP-lampou. Požičiavam im ju domov v prípade športových úrazov a pod. Jedna pani, ktorá nemohla otehotnieť, hoci už absolvovala nespočetné množstvo terapií, prisahá, že len vďaka TDP-lampe je teraz tehotná. Ženy v klimaktériu, ktoré majú zhrubnutú sliznicu maternice reagujú na lampu tak dobre, že už nie sú nutné žiadne zákroky.

Otehotnenie
Pacientka začala TDP-lampu používať denne po ukončení menštruácie (ráno a večer vždy po 20 minút). Nastala ovulácia, menštruácia, opäť ovulácia a pri tejto už bolo vajíčko oplodnené. To znamená, že lampu používala 6 týždňov. Terapia sa kombinovala s akupunktúrou a masážami.


Zhrubnutá sliznica maternice
Pani, vek 60 rokov, ktorá mala ešte pravidelnú menštruáciu, bola informovaná svojim gynekológom, že má zhrubnutú sliznicu maternice. Pani mala podstúpiť buď výškrab alebo operáciu, kde jej vyberú maternicu. Toto pacientka ale podstúpiť nechcela a prišla ku mne. Lampu používala 3 mesiace, každý večer po 30 minút a každý týždeň prišla na akupunktúru a masáž. Dostala oveľa silnejšiu menštruáciu (s bylinou Bursa pastoris ale znesiteľnú) a sliznica sa následne upravila. Ešte dvakrát dostala normálnu menštruáciu. Posledná menštruácia vynechala (konečne v klimaktériu). Gynekológ to nechápe...

Rötheli -Theiler,  Emmenbrucke, Švajčiarsko, 09.07.2007
Ja sama som pociťovala používanie ako veľmi blahodarné a liečivé. ... pri bolestiach obličiek, ktoré potom takmer zmizli. Ďalej pri bolestiach chrbta, kde sa vždy dostavilo zlepšenie. Vyžarovanie tepla pociťujem ako hlboko prenikajúce, účinné hlboko v tkanive... Jeden priateľ s chronickými bolesťami kolena sa po niekoľkých použitiach tiež vyjadril pozitívne. Aj ošetrenie napr. pri bolestiach ischiasu viedli k spokojnosti pacienta.
Birgit Hilbert, liečiteľka, 27.04.07, 69509 Mörlenbach
Srdečná vďaka za Vaše maily a telefonát. Bolo milé vymeniť si s Vami pár slov. Obe lampy sa dnes celý deň používali. Ľudia sú úplne nadšení (ja rovnako, lebo na záver dňa si teplom regenerujem môj chrbát). Teraz som opäť úplne fit. Lampy teda určite nevrátim späť. Práve naopak! Vaša ponuka je profesionálna a dobre myslená. Ako ste zistili, som s Vami veľmi spokojný. Srdečná vďaka a pekný víkend!
Prírodné lekárstvo Daniela Rötheli, 14.12.2006, Luzern/Švajčiarsko
---------------------------------------------

Skúsenosti zákazníkov 
Chcela by som vám napísať o svojich skúsenostiach s TDP lampou. Lampu sme si zakúpili začiatkom roka a odvtedy ju intenzívne využíva celá rodina. Predovšetkým pomohla manželovi, ktorému sa na obidvoch dlaniach skracujú šľachy. Už po prvom mesiaci intenzívneho používania lampy došlo k zlepšeniu, zvýšila sa pohyblivosť prstov a môže ich lepšie vystrieť, zároveň sa odstránila aj ranná stuhnutosť prstov. Ja lampu využívam hlavne cez víkendy, pričom po použití lampy sa cítim veľmi vitálne, načerpám novú energiu a dobre spím. Tiež mi lampa pomáha odstraňovať bolesti kolenných, bedrových a ramenných kĺbov.

Lampu využíva aj moja dcéra, ktorá mala nedávno úraz a nepeknú ranu na pere, ktorú jej museli šiť, vďaka lampe sa jej rýchlejšie zahojila a jazva, ktorá ostala nie je veľmi viditeľná.
M. R. Revúca

Som aktívny športovec, hrám súťažne stolný tenis a po turnajoch alebo ligových zápasoch som mal problém ráno vstať z postele pretože ma bolel chrbát v oblasti krížov. Po nahriati TDP lampou bolesť cítim oveľa menšiu ako pred tým a môžem absolvovať bez problémov tréning v priebehu týždňa. Lampu som kúpil aj mojej 78 ročnej chorej mame, ktorá ma roky problémy so srdiečkom a opúchajú jej nohy a po nahrievaní TDP lampou ma nohy ako modelka. Mne sa to zdá úplne neuveriteľné a lampu kúpim  zrejme aj pre mojich zamestnancov, ktorých tiež trápia zdravotné problémy, ale nemajú odvahu investovať do takéhoto jedinečného výrobku.
LaBa. P. B. 
BOLESTI V RAMENE A KĹBOCH: Som veľmi spokojná s výsledkami, po zohrievaní pod lampou. Po 10 dňovej kúre sa mi výrazne zlepšil zdravotný stav a zmiernili sa mi bolesti v ramene aj pri kĺboch. Odporučila som ju svojim sestrám a rodine, ktoré si to hneď zakúpili.
Katarína Ďurkáčová, Košice

CELKOVÉ ZLEPŠENIE: Lampu TDP mi odporučila sestra a som veľmi spokojná, cítim zlepšenie zdravotného stavu.
Agnesa Jung, Košice

Po zakúpení lampy TDP som veľmi spokojná, používam ju veľmi rada, cítim jej účinky, a liečim aj moju 85 - ročnú mamu, ktorej sa zdravotný stav zlepšil.
Alica Hanková, Košice 

S TDP lampou mám viac dobrých skúseností.
PROSTATA:   Najprv moja vlastná skúsenosť: Mal som problémy s prostatou. Po 10-ich aplikáciách  sa stav veľmi zlepšil, problémy s prostatou ustali. Nakoľko s manželkou pomáhame aj ďalším ľuďom na ceste k zdraviu, popíšem aj skúsenosti týchto našich známych:
DEPRESIE
:  Mladá klientka trpí schizofréniou. Po 5-ich aplikáciách sa stav rapídne zlepšil, mladá žena sa cítila veľmi dobre.
REUMATIZMUS:
Klientka má reumu na prstoch obidvoch rúk, po 4-ej aplikácii prestali bolesti v prstoch a klientka mohla brať do rúk všetko.

KŔČOVÉ ŽILY:. Po 3 aplikáciách sa klientka cítila veľmi dobre, žily sa stiahli a prestali bolieť.
Ladislav Ozorovský, Košice 

JAZVY: Pred pár rokmi som absolvovala gynekologickú operáciu, po ktorej mi zostala veľká a bolestivá jazva. Po 10 aplikáciách priamo na jazvu, jazva sa zmenšila a nebolí. Ďakujem.
Jana Ozorovská., Košice
HNEDÉ ŠKVRNY: Ešte dávno v detstve som prekonala žltačku a odvtedy som mala ruky posiate nepeknými hnedými pigmentovými škvrnami. Po šiestich aplikáciách TDP lampou, program žlčník - pečeň, hnedé škvrny na rukách mi zmizli.
Jana O., Košice

BOLESTI CHRBTICE A ZLÁ ZRÁŽANLIVOSŤ KRVI: Mala som bolesti chrbtice a veľkú modrinu od očkovania. Po dvoch 60-minútových terapiách s TDP lampou zmizli bolesti v oblasti krížovej chrbtice, pričom za 1 deň pôsobenia TDP lampy na modrinu mi táto začala miznúť. 
Pani M. B., Lučenec 

CHRONICKÉ PROBLÉMY S CHRBTICOU: Mala som chronické bolesti chrbtice, pričom už po 4. terapii mi tieto bolesti zmizli.
Pani A. B., Zvolen  

KRVÁCAJÚCE HEMOROIDY: Začala som používať TDP lampu pri krvácajúcich hemoroidoch, pričom už po 5. terapii prestali krvácať a po 15 dňoch tento problém zmizol.
Pani Marika Ľ., Zvolen  

BOLESTI CHRBTICE A NESPAVOSŤ: Som dôchodkyňa a roky ma trápia bolesti chrbtice a vďaka nim som sa každú noc budila a musela som si zobrať tabletky od bolesti. Napriek tomu som už nedokázala riadne zaspať. Keď som vyskúšala TDP lampu Gou Gong a večer pred spaním si nechala pôsobiť na bolestivé miesto stalo sa čosi neuveriteľné. Spala som až do rána, bolesti zmizli a ja som sa zobudila oddýchnutá. Po tejto skúsenosti som si TDP lampu zakúpila.
K.H. Brezno  

Po terapii u môjho syna som cítil, že sa mi uvoľňujú kĺby a mám menšie bolesti v kolenách, tak som sa rozhodol si kúpiť TDP lampu.
Gejza R. Košice,  8. 1. 2009. 

TDP lampu som si kúpila pred 6 mesiacmi najmä kvôli bolesti chrbtice. Používam ju takmer každý deň. Bolesti chrbtice som mala viac ako 5 rokov, za 2 mesiace ustúpili. Lampa mi pomohla aj na iné problémy: bolestivá menštruácia, bolesti žalúdka i ďalšie (natiahnuté šľachy alebo svaly). Pri krátkodobých problémoch mi stačilo použiť lampu 2-3 krát a bolesti ustúpili u dlhodobých problémov to síce trvalo dlhšie, ale stálo to za to.
Pod lampou sa dokonca nahrieva aj môj syn. Keď som si ju kúpila mal 2,5 roka a sám bez toho aby som mu to navrhla sa chcel nahrievať (hoci ja som sa nahrievala väčšinou keď spával, takže ma veľmi nevidel). My dospelí, si musíme prečítať čo a ako máme kombinovať, ale to malé dieťa intuitívne vedelo, čo mu najviac treba. Ja mu nikdy nehovorím čo si má nahriať. Vyberá si on či už sú to nožičky (reflexné body na chodidle v čase zimy) alebo bruško či chrbátik. Dokonca keď mal teplotu, tak si po podaní homeopatík nahrieval hrudník (je tam detská žľaza, ktorá ovplyvňuje imunitu). Na záver musím povedať, že nahrievanie pod lampou neskutočne nabíja energiou.
K. S. Banská Bystrica. 
Som milo prekvapený, aké účinky má TDP lampa. Mám problémy už 1,5 roka s kĺbmi na nohách s veľkými opuchmi. Nepomáhala mi žiadna liečba. Po použití TDP lampy, akoby sa stal zázrak, na tretí deň opuch v nohe mi zmizol.
Jozef Rešovský, Košice.   2.1.2009 

Po aplikovaní TDP lampy u kamaráta, na bolesťou postihnuté miesto na chrbte, som po prvom použití spal bez bolestí. Už počas aplikácií som pociťoval uvoľňujúce účinky. 
I. D. Košice,  7. 1. 2009

HNAČKY:  Prišla ku mne 33-ročná žena, ktorú trápili ranné hnačky o 5. hod. ráno, z dôvodu oslabenej sleziny. Aplikovala som jej TDP lampu na oblasť sleziny (pod ľavým prsníkom) 20 min., na oblasť pupku 20 min. a oblasť obličiek 20 min., celkove 10 sedení. Po tejto liečbe hnačky prestali, samozrejme že bol upravený aj jedálny lístok  aby sa surovou stravou ešte viac nepoškodzovala slezina.  Spolu s používaním TDP lampy sa osvedčilo aj užívanie bylinných preparátov.   
VYSOKÝ KRVNÝ TLAK:   Skúšala som ovplyvniť TDP lampou aj vysoký krvný tlak. Z praxe neodporúčam  aplikovať pri vysokom krvnom tlaku na dlane. Naopak, ako vhodné sa osvedčilo aplikovať lampu na oblasť obličiek 15 min.,(pôsobí upokojujúco), a chodidlá 20 min.- v ľahu, na bruchu a chodidlá v priehlavku podložiť vankúšom).
NOČNÉ MOČENIE A ČASTÉ NUTKANIE CEZ DEŇ   Tento problém s prostatou mal 48-ročný muž, ktorému som aplikovala liečbu TDP lampou, 20 min. na podbruško, 15 min. na obličky a 15 min. na krížovú oblasť. Liečba nebola úplne pravidelná, ale trvalo cca 2 mesiace a nočné močenie prestalo, intervaly medzi dennými močeniami sa predĺžili a v súčasnosti sa cíti dobre. 
CYSTA NA VAJEČNÍKU:   U 48-ročnej ženy bolo v decembri 2007 prevedené USG panvy s diagnózou: cysta na vaječníku a doporučený operatívny zákrok v novom roku. Koncom roku žena absolvovala liečbu TDP lampou, počas 8 dní bez prerušenia, ďalej sporadicky každý 2.-3. deň. Oblasti a doba aplikácie: podbruško 15 min., oblasť obličiek 15 min., oblasť krížovej kosti 15 min. Po uplynutí 2 a pol mesiaca a kontrole u lekára, cysta zmizla a žiadny zákrok nebol potrebný.  
MVDr. Amália Ryníková, Košice.   

AKÚTNE PANKREATITÍDY A ŽLČNÍKOVÉ KOLIKY:   Pri aplikácii na postihnuté oblasti 20 min.,  na krížovú oblasť 20 min. a oblasť medzi lopatkami 20 min., po 3-5 kúrach stav zlepšenia, bez bolestí. Pokračovanie v ďalších 5-10 aplikáciách, akútne ťažkosti zmiznú úplne, po klinickej kontrole dochádza aj k ústupu žlčníkových kameňov. Nasadená bola zároveň diéta a bylinné preparáty. 
IMUNITA: Navštívil ma vo februári 2008, 28-ročný mladý vysokoškolský učiteľ s celkovo oslabeným organizmom (vybral za sebou niekoľko antibiotík, oslabená imunita, chronické zachrípnutie, bolesti nôh a rúk). Po diagnostike sme hneď nasadili aplikáciu TDP lampou: oblasť sleziny 15 min., oblasť pečene 15 min., krížová oblasť 20 min., chodidlá 10 min. Už po 2. aplikácii nastal stav zlepšenia, pokračovali sme do 10 aplikácií. Klient zosilnel, zmizli bolesti nôh a rúk, ustúpilo zachrípnutie. Klinické výsledky krvi preukázali výrazné zlepšenie imunity. Klient si lampu zakúpil a v liečení TDP lampou chce pokračovať v domácom prostredí. Spolu s aplikáciou TDP lampy bola doporučená zmena životosprávy a diétny program.  
CYSTY: Prišla za mnou klientka , ktorej pred 2 rokmi diagnostikovali cysty na oboch vaječníkoch. Po diagnostike sa rozhodla užívať bylinné preparáty a k tomu sme vyskúšali aplikáciu TDP lampy - 10 procedúr, 1 týždeň pauza, potom ešte 5 procedúr, vždy na oblasť podbruška 20 min., krížovú časť chrbtice 20 min.. Po 3 mesiacoch kontrola u lekára - bez nálezov. 
Ing. Dagmar Vojteková, Prešov.   

ÚRAZ KOLENA:  Na tréningu Floorbalu som nešťastnou náhodou stupil  na hokejku a v pokľaku sa mi noha vytočila a váhou tela som padol na koleno.  Bola to veľká bolesť ktorá mi pretrvávala ešte niekoľko dni. Z dôvodu že  som kvôli pracovným cestám nemohol hneď použiť TDP lampu tak po 5 dňoch utrpenia  som začal s liečbou. Na prvý krát som sa liečil pred spaním 30 minút. Ráno  som bol trosku prestrašený lebo práve v mieste kde už par dni bola ostra  bolesť, som mal cca 10 cm priemerom krvnú podliatinu (ako silný cucflek - po  bankovaní). Bolesť bola naďalej intenzívna ale nebola až taká ostra. Liečim sa  ešte aj dnes t.j. 10 deň. Bolesť pociťujem ale je to už len minimálne a len  pri veľkom zaťažení, krvná podliatina zmizla ostala len mala  modrina.   TDP lampu som si kúpil pred 2 mesiacmi ale nemal  som dôvoď ju vyskúšať, ale som veľmi rad že ju mám lebo z pracovných aj  vlastných skúsenosti viem že takéto zranenia sa liečia veľmi dlho. Ďakujem že  je.   Po tejto skúsenosti ju viem vrelo odporúčať, a to  nie len na väzné veci ale aj pri menších ťažkostiach 
Ladislav Hudák  - masér - Veľké Kapušany  

PROBLÉMY  S POKOŽKOU:  Už niekoľko rokov mám problémy s pokožkou na tvári. Absolvovala som rôzne procedúry a rôzne druhy liečby, nič však nemalo trvalý efekt. Preto som bola opatrná a doporučenú TDP lampu som  najprv 10 dní skúšala. Problém sa najprv zvýraznil, a potom pomaly ustupoval. Keďže som mala lampu doma k dispozícii, rozhodla som sa ju vyskúšať aj proti bolesti. Som lekárka, stomatológ, a pri mojej práci preťažujem jednu dolnú končatinu. Prejavilo sa to dlhodobou bolesťou v krížovej oblasti a bolesťou v celej nohe. Už po jednej aplikácii lampy som spala pokojne, a po niekoľkých dňoch sa bolesť stratila úplne. TDP lampu som si hneď po odskúšaní aj zakúpila a používa ju celá moja rodina. Ďakujem. 
MUDr. Miroslava M. - Košice.  

PROBLÉMY S PROSTATOU:  S TDP lampou som sa zoznámil prostredníctvom mojej známej, ktorá ju vlastní. Nakoľko vedela, aké mám zdravotné problémy, požičala mi ju a ja som ju pár krát vyskúšal. Efekt bol zaujímavý, lebo sa prejavil hneď na druhý deň. Problémy s prostatou mi síce hneď neustúpili, ale zareagovali moje lenivé črevá. Trpel som aj zápchou, čo však pre mňa nebolo prvoradé. Po týždennej aplikácii lampy sa mi zlepšilo trávenie, vyprázdňovanie, prostata a  cítil som sa plný energie. Ďakujem za túto skúsenosť.
Ing. Ondrej G. - Košice.   

Originálna TDP lampa mne a môjmu synovi úspešne pomáha na ceste postupného uzdravovania sa. Diagnózy, ktoré mi stanovili lekári: spomalený metabolizmus, upchaté žlčové cesty, nedostatočná práca obličiek - nefróza, nadmerné opuchy dolných končatín, zápal bedrových kĺbov, sú postupne minulosťou, vďaka každodennému používaniu TDP lampy, v zmysle priložených návodov. Môj 10-ročný syn mal oslabený imunitný systém, časté angíny, zápaly priedušiek, zápaly močových ciest, skoliózu, alergie a ekzémy. Každodenným používaním TDP lampy sa postupne zbavujeme jednotlivých ochorení. Od predčasného narodenia môjho syna sme prešli strastiplnú cestu skúšania rôznych terapií, cvičení, masáží, formou klasickej i alternatívnej medicíny, navštívili sme viacerých liečiteľov  a hľadali sme stále nové a účinné metódy celistvého uzdravenia tela, duše i ducha. Ďakujeme za možnosť využitia TDP lampy, je to pohodlné, v príjemnom domácom prostredí, v čase, ktorý nám vyhovuje, za prijateľnú cenu, s výraznými zmenami k lepšiemu. K základným podmienkam prežitia človeka patrí láska, svetlo a teplo. Lampu používame dva mesiace a už po mesiaci používania, môj lekár nechcel veriť vlastným očiam, keď uvidel výsledky vyšetrení mojich obličiek.
Ing. Jana P. – Košice.  

BOLESŤ  HLAVY, UNAVA: V nov. 2007 som sa zúčastnila celodennej firemnej akcie v Banskej Bystrici, spojenej s hlučným kultúrnym programom. Noc predtým som málo spala, ráno som cestovala 4 hodiny na miesto určenia, a absolvovala celodenný program, pri reproduktoroch, čo malo za následok úpornú bolesť hlavy. V ten deň som ešte mala na programe návštevu majiteľov f. Weltfit. Posťažovala som sa na bolesť hlavy a oni mi ponúkli terapiu TDP lampou. Posadila som sa na stoličku a TDP lampu mi nastavili zhora nad hlavu na 20 minút. Počas tejto terapie som cítila príjemné šteklenie vo vlasoch. Po 10 minútach po terapii sa bolesť výrazne zmiernila, po 1 hodine úplne prestala. Čakala ma 4 hodinová cesta domov. Počas cesty som bola plná energie a tá mi vydržala až do 2. hodiny rannej, kedy som sa už prinútila ísť spať, lebo sa to patrilo. Odvtedy používam lampu pri únave, aplikujem ju na hlavu, alebo na dlane a chodidlá.
A. Zelenáková, Košice.   

PROSTATA, CHRONICKÁ ZÁPCHA:  Som zdravotná sestra, t.č. pracujúca v Rakúsku. Môj 92-ročný pacient mal veľké problémy s prostatou. Nakoľko poznám účinky TDP lampy a chcela som mu pomôcť, zobrala som lampu do Rakúska. Po jednej kúre, 10 aplikácií, sa bolesti prostaty podstatne zmiernili a  stolicu mal pacient pravidelnú, ako nikdy predtým. Pacient vyjadruje vďaku.
Anna K. - Košice.  

ZÁPCHA, BOLESTI:  Veľa rokov mám problémy s vyprázdňovaním a trpím bolesťami krčnej chrbtice. Už po prvom sedení sa zápcha upravila. Kúru som absolvovala 5 krát. Ustúpili mi aj bolesti krčnej chrbtice. Pred pár dňami som chytila virózu, spojenú s bolesťami hlavy, kĺbov a nádchou. Stačil však jeden deň ošetrenia s TDP lampou a znova sa cítim výborne. Ďakujem pekne.
M. C. - Košice.    

VÝRON: Mala som škaredý výron členka s krvnou podliatinou a prsta na nohe. Už po 5. použití TDP lampy som zaznamenala zlepšenie a po celej kúre som mohla už len s nepatrnými bolesťami chodiť po schodoch. Teraz je to 1 mesiac od úrazu a chodím bez problémov aj v topánkach na vysokých podpätkoch.
A. K. - Košice.  

POHYBOVÉ PROBLÉMY:  Som 65-ročná dôchodkyňa. Trpela som na ochorenie pohybového aparátu a diabetes,...Pre silné bolesti, nespavosť v noci, tŕpnutie rúk, bolesti pri chôdzi už za pomoci palice som sa rozhodla vyskúšať TDP lampu. Po prvej kúre, 10 krát, bolesti sa zmiernili a tak som sa rozhodla lampu si kúpiť. V procedúre som pokračovala ďalej. Môj zdravotný stav sa zlepšil natoľko, že chodím s úsmevom na tvári, bez paličky. Tŕpnutie rúk nemám. Lampu požičiavam aj ostatným, ktorí ma požiadajú a taktiež dosahujú dobré výsledky. Slovko "Ďakujem Vám" je veľmi málo a skutočne odporúčam každému pri akýchkoľvek zdravotných problémoch, aby si TDP lampu odskúšal. 
A. Borošová - Košice.