Spoločnosť  Projekt zdravia s.r.o. bola založená v roku 1997. Máme za sebou významné obdobie stabilizácie na slovenskom trhu. Ponúkame bezkonkurenčné výživové doplnky stravy – probiotiká – nutraceutiká – antioxidanty. Pochádzajú od špičkových českých výrobcov a boli vyvinuté pre potreby českých a slovenských užívateľov, pre naše stravovacie návyky a podľa najnovších vedeckých poznatkov. Kvalita použitých surovín, výskum, vývoj a výroba predstavujú svetovú špičku. Môžu sa užívať samostatne alebo v kombinácii. Sú určené pre každého (zdravého aj chorého) na prevenciu aj liečbu. Odstraňujú príčiny najbežnejších ochorení.
Dnes môžete sami urobiť pre svoje zdravie viac než ktorýkoľvek lekár, nemocnica či nový medicínsky objav. Je jednoduché pridať k Vašej strave doplnky výživy a účinok v krátkom čase sami pocítite. Preberte zodpovednosť za vaše zdrvie do svojich rúk.
Prevencia je lepšia a lacnejšia ako liečba !
 

Certifikát dôvery 
Snažíme sa prispôsobiť trhu, pritom dodržať kvalitu a jedinečnosť produktov, ako i dodržanie sľúbených benefitov obchodného systému. Teší nás skutočnosť, že sme dostali AAA hodnotenie firmy za dôveryhodnosť v podnikaní  na Slovensku. Znamená to, že takéto hodnotenie AAA dosiahlo na Slovensku len 4,9 % firiem.
Medzinárodné ocenenie AAA na ZVÝŠENIE PRESTÍŽE V CELEJ EURÓPE. 
CERTIFIKÁCIA znamená ocenenie, ktoré získajú iba tie spoločnosti, ktoré spĺňajú prísne ekonomické kritériá a podmienky certifikácie “Medzinárodné a transparentné hodnotenie” Podmieňujúcim kritériom je zaručená exkluzivita spoločností, ktoré môžu certifikát získať a zároveň ním potvrdiť svoju pozíciu na trhu. Certifikát s hodnotením A až AAA dosiahne priemerne 14,1 % subjektov pôsobiacich v Slovenskej republike. Prestížne hodnotenie AAA môže získať len 4,9 % najkvalitnejších spoločností.