jar 2019

Jar sa ohlásila dlhším dňom, príjemným slniečkom, klesajú chrípky v regiónoch a včeličky majú za sebou prvý prelet po zime. Čistia si príbytky a zberajú prvý peľ, ktorý je pre ne zdrojom vitamínov, minerálov a aminokyselín...

Na jar nás čaká obvyklá jarná únava. Dá sa ju prekonať kombináciou našich výrobkov:
Raňajky: Nutrathin + Línia LifeActive (kaša) v unikátnom zložení nám doplní vitamíny, minerály a lecitín.   
Večera: Nutrathin + LINIE Exclusive (kokteil) podporíme tým prečistenie a odľahčenie tráviaceho traktu.
Dávkovanie: obvyklá dávka Línie sa doplní jednou lyžičkou Nutrathinu.

Stresu sa nevieme vyhnúť, ale môžeme znížiť jeho škodlivé účinky.

Nutrathin® má vysoký obsah prírodného sójového lecitínu, ktorý je prirodzenou súčasťou tela. Patentovaná technológia chuťovo vynikajúci nápoj a jeho vyvážené zloženie 10 vitamínov a 7 minerálov je ideálnym doplnkom nielen na podporu nervovej sústavy. Pomáha udržovať normálnu hladinu cholesterolu v krvi. Je vhodný pre tých, ktorí veľa športujú, alebo sú často oslabení, či  užívajú často antibiotiká, prípadne prechádzajú náročným obdobím.

Línia LifeActive (kaša) - krv to je život. Keď treba "naštartovať", alebo keď nás čaká veľká výzva, to chce vliať novú krv do našich žíl. Exkluzívne zloženie 13 biologicky aktívnych látok v ľahko vstrebateľnej a využiteľnej forme, ktoré sú "zabalené" do obilnej kaše s medom, bielkovinami a s vysokým obsahom vlákniny. Je obohatený o isomaltulosu, výnimočné organické železo a vitamíny. Spoločne podporujú dobrú produkciu červených krviniek, hemoglobínu a bunkové dýchanie. Vysoký obsah vitamínu C zvyšuje vstrebávanie železa. 

Linie Exclusive (kokteil) každá porcia prináša plnohodnotné bielkoviny pre lepšie zasýtenie a výživu  svalov. Vláknina znižuje chuť do jedla a zlepší vstrebávanie živín. Komplex 12 vitamínov a minerálov dodáva telu potrebnú dennú dávku pre lepšiu kondíciu a zdravie. Garcinia cambogia podporuje rýchlejšie a efektívnejšie spaľovanie tukov.
#detoxikácia #raňajky #večera #prekonať stres
place
Kontaktná adresa
Prešovská 39, Bratislava
phone
Telefonický kontakt
+421(0)905 780 908
email
E-mail
prozdravie@gmail.com
send
Odber noviniek
Buďte informovaný ako prvý!
Zadaním e-mailovej adresy dávate výslovný a bezvýhradný súhlas so spracovaním osobných údajov
share
Sociálne spojenie
©2020 www.www.prozdravie.sk, všetky práva vyhradené,
Kopírovanie akejkoľvek časti tejto stránky bez písomného súhlasu autora je zakázané.

navrhol, naprogramoval a rozhýbal
arrow_upward