Katarína G. Bratislava

Pred 10 rokmi manžel uprostred leta zrazu zo dňa na deň dostal hnačky, a následne schudol za 2 týždne 10 kg. Mal silný zápal hrubého čreva. V nemocnici dostal lieky a v podstate na celý život vopred určenú diétu. Musel zmeniť zamestnanie aj celkový spôsob života.  Vtedy sme sa stretli s výrobkom  Nutra Bona symba.
Ja som mala už 20 rokov na alergickú nádchu počas každého leta. Manžel začal užívať Nutra Bonu 3x denne vrchovatú kávovú lyžičku, vždy pred jedlom od septembra až do Vianoc. Mal pocit, že sa mu vracia sila. K jeho nemastnej, neslanej, vodovej, takmer neochutenej diéte sme postupne pomaly začali pridávať aj zakázané potraviny a nič sa nestalo. Na Vianoce zjedol aj vyprážaného kapra. Samozrejme, chodil na prehliadky k lekárovi. K Vianociam mu predpísal lieky, aby mal pokojné sviatky, ale lieky zostali nedotknuté, manželovi už nechýbali. Neskôr znížil dávkovanie Nutra Bony na 2x denne kávovú lyžičku po dobu celého roka.
Ja som užívala tiež po celý rok 2 lyžičky denne  ráno nalačno, ale zlepšenie nastalo až v druhom roku užívania. Keďže sme mali našu sladkú dobrôtku na poličke v kuchyni, jedli sme ju celá rodina.
Náš syn vtedy 21 ročný mi asi po 2-3 mesiacoch povedal, že má nezvykle hladké päty, aké predtým nikdy nemal. Moje päty hladké neboli, lebo všetka energia sa asi sústredila na zmiernenie mojej letnej alergie. Moje päty zareagovali až v treťom roku užívania.
Dcéra zbadala zlepšenie pleti po 2 mesiacoch užívania Nutra Bony. Ponúkla výrobok aj svojim spolužiačkam, ktoré mali problémovú tvár v puberte, a pomohlo to trom z piatich dievčat. Neskôr sa jej priznali, že sa im upravilo aj trávenie, ktoré sa vlastne očividne prejaví krajšou a zdravšou pleťou.
place
Kontaktná adresa
Prešovská 39, Bratislava
phone
Telefonický kontakt
+421(0)905 780 908
email
E-mail
prozdravie@gmail.com
send
Odber noviniek
Buďte informovaný ako prvý!
Zadaním e-mailovej adresy dávate výslovný a bezvýhradný súhlas so spracovaním osobných údajov
share
Sociálne spojenie
©2020 www.www.prozdravie.sk, všetky práva vyhradené,
Kopírovanie akejkoľvek časti tejto stránky bez písomného súhlasu autora je zakázané.

navrhol, naprogramoval a rozhýbal
arrow_upward