Kto sme

Spoločnosť Projekt zdravia s r. o. bola založená v roku 1997. Máme za sebou významné obdobie stabilizácie na slovenskom trhu. Ponúkame bezkonkurenčné výživové doplnky stravy – probiotiká – nutraceutiká – antioxidanty. Pochádzajú od špičkových českých a slovenských výrobcov a boli vyvinuté pre potreby českých a slovenských užívateľov, pre naše stravovacie návyky a podľa najnovších vedeckých poznatkov. Kvalita použitých surovín, výskum, vývoj a výroba predstavujú svetovú špičku. Môžu sa užívať samostatne alebo v kombinácii. Sú určené pre každého (zdravého aj chorého) na prevenciu aj liečbu. Odstraňujú príčiny najbežnejších ochorení.

Dnes môžete sami urobiť pre svoje zdravie viac než ktorýkoľvek lekár, nemocnica či nový medicínsky objav. Je jednoduché pridať k Vašej strave doplnky výživy a účinok v krátkom čase sami pocítite.

Preberte zodpovednosť za vaše zdravie do svojich rúk.
Prevencia je lepšia a lacnejšia ako liečba !


Certifikát dôvery
Snažíme sa prispôsobiť trhu, pritom dodržať kvalitu a jedinečnosť produktov, ako i dodržanie sľúbených benefitov obchodného systému. Teší nás skutočnosť, že sme dostali v roku 2013 AAA hodnotenie firmy za dôveryhodnosť v podnikaní na Slovensku. Znamená to, že takéto hodnotenie AAA dosiahlo na Slovensku len 4,9 % firiem.

Medzinárodné ocenenie AAA na ZVÝŠENIE PRESTÍŽE V CELEJ EURÓPE.  CERTIFIKÁCIA znamená ocenenie, ktoré získajú iba tie spoločnosti, ktoré spĺňajú prísne ekonomické kritériá a podmienky certifikácie “Medzinárodné a transparentné hodnotenie” Podmieňujúcim kritériom je zaručená exkluzivita spoločností, ktoré môžu certifikát získať a zároveň ním potvrdiť svoju pozíciu na trhu. Certifikát s hodnotením A až AAA dosiahne priemerne 14,1 % subjektov pôsobiacich v Slovenskej republike. Prestížne hodnotenie AAA môže získať len 4,9 % najkvalitnejších spoločností. Projekt zdravia s r. o. získala hodnotenie AAA aj roku 2015.
 

                                           
place
Kontaktná adresa
Exnárova 4, 821 04 Bratislava
phone
Telefonický kontakt
+421(0)905 780 908
email
E-mail
prozdravie@gmail.com
send
Odber noviniek
Buďte informovaný ako prvý!
Zadaním e-mailovej adresy dávate výslovný a bezvýhradný súhlas so spracovaním osobných údajov
share
Sociálne spojenie
©2019 www.www.prozdravie.sk, všetky práva vyhradené,
Kopírovanie akejkoľvek časti tejto stránky bez písomného súhlasu autora je zakázané.

navrhol, naprogramoval a rozhýbal
arrow_upward